Hakkımızda

Pamir Patent Ofisi; alanında uzman ve uzun yıllardır müşterilerine kaliteli hizmet sunan iki şirketin ortak kurduğu kolay ulaşılabilir marka tescil işlemlerinin yürütülmesi hizmetlerinin verileceği bir firmadır. Dijital pazarlama konusunda kendini ispat etmiş, iletişim ve pazarlama alanında uzman Pamir Medya Ltd. Şti ve Sınai Mülkiyet alanında 3 kıtada ve 160 ülkede hizmet veren Firdevs Patent Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri Ltd. Şti. firmanın ortaklarıdır.

Temel hedefimiz; müşterinin dijital platformlardan kolayca erişim sağlayarak alanında uzman marka danışmanları tarafından markanın tescil edilmesi gereken sınıfların belirlenmesi ve tescil sürecindeki risklerin analiz edilerek en kısa sürede müşteriye bilgi verilmesi üzerine kuruludur. Söz konusu hizmetler verilirken müşterilerimizin ve paydaşlarımızın sınai mülkiyet konusunda bilgi edinmesine katkıda bulunarak ülkemizdeki sınai mülkiyet kültürünün gelişimine katkıda bulunmayı önemsiyoruz. Bununla birlikte müşterilerimizin Türkiye dışında yapmak istedikleri tescil başvurularını aynı gün içinde 160 ülkede gerçekleştirebiliyoruz. Türkiye dışında yapılan tescil başvuru süreçleri konusunda kendi ana dilinde yani Türkçe hizmet almasını temin ediyoruz. Böylece ekstradan tercüme masraflarına katlanmalarına gerek kalmadan işlemlerini yapabilmelerine olanak tanıyoruz.

Ayrıca tescil sonrası, marka tescilinden doğan hakların korunması için izleme ve itiraz işlemlerini de müşterilerimizin talepleri doğrultusunda gerçekleştiriyoruz.

Marka Temsilciniz ile Hemen Görüşme Sağlayın

Pamir Patent Kurumsal Marka Temsilci İkon
İletişime Geç
1
Merhaba 👋 size nasıl yardımcı olabilirim?