Marka Patent

En Uygun Fiyat!

Markanız başkaları tarafından kullanılmadan
uzman ekibimiz ile markanızı koruma altına alın

Anasayfa > Marka Tescil > Marka Patent Sorgulama

MARKA PATENT

Şimdi Formunu Doldur Yurt Dışı Marka Sınıflarınız İçin Ücretsiz Araştırma Yapıp Geri Dönüş Sağlayalım.

  Pamir Patent Marka Tescil Form Resmi

  Marka Patent Sorgulama

  Rakiplerin artması ile firmalar; marka ve patent tesciline yönelerek hak sahipliğini artırmaktadır. Özellikle son dönemlerde isimlerini, logolarını ve ürünlerini  koruma altına almanın çok önemli olduğunun farkına varmışlardır. Aslında firmalar; marka ismini, logosunu, ürününü korumaya alarak markalarına değer yaratmaktadır. Tescil sürecinde uzman vekillerden destek almak hem hatayı minimuma indirecek hem de zaman kaybını önleyecektir. 

  Çoğunla marka tescili denilince patent tescilinin de içerisine dahil olduğu düşünülür. Fakat marka tescili ile patent tescili tamamen farklıdır. Hem işlem olarak hem de süreç olarak tamamen ayrışır. Peki marka nedir, patent nedir? Marka; hizmet verdiğiniz sektördeki tüketiciyi yönlendirmek üzere belirleyeceğiniz ismin koruma altına alınması adına tescil edilmesidir. Patent; bulunan buluşun tescil edilmesidir. 

  Türk Patent Marka Sorgulama

  Türk Patent Enstitüsü kurumu tescil işlemlerini gerçekleştirmektedir. Tescil için ister bireysel ister marka vekil aracılığıyla başvuru yapabilirsiniz. Marka vekil aracılığıyla başvuru yapmak sizin için daha iyi olacaktır. Çünkü uzman vekiller belgeleri eksiksiz, en kısa sürede ve  en iyi şekilde tamamlayarak tüm süreci takip eder. Bu nedenle çoğu firma profesyonel marka vekilleri ile markalarını korumaya almaktadır. 

  Pamir Patent bünyesinde yer alan uzman vekillerimiz; marka patent sorgulama ve tescil işlemlerini hızlı, güvenli ve titiz bir şekilde gerçekleştiriyor.

  Patent Marka Sorgulama

  Web sitemizde yer alan marka patent sorgulama alanından tescil ettirmek istediğiniz ismi ve sınıfları inceleyebilirsiniz. Bu inceleme doğrultusunda ismin daha önce alınıp alınmadığına, sınıfın ise firmanıza uygun olup olmadığını görüntüleyebilirsiniz. 

  Tescil işlemleriniz için uzman vekillerimiz sizi bekliyor… Pamir Patent’e başvurmanız ardından marka vekillerimiz marka araştırma sürecine başlayarak, markanın uygun olduğu ve kullanmayı arzuladığımız marka tescil sınıfları seçer ve marka tescil başvurusunu gerçekleştirir. Profesyonel vekillerimiz markanızın, markatescil belgesine sahip olması için tüm işlemleri titizlikle gerçekleştiriyor.

  Bu gönderi ne kadar yararlı oldu?

  Derecelendirmek için bir yıldıza tıklayın!

  Ortalama puanı 3 / 5. Oy sayısı: 2

  Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

  İletişime Geç
  1
  Merhaba 👋 size nasıl yardımcı olabilirim?